Leshoj me qira RESTAURANT

Numri i shpalljes: 28461 | Postuar në: 02.07.2016, 17:48
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje i diskutueshëm

Kategoria Dyqane, Tregti / Butik

Lloji i shpalljes: Shitet


Restaurant ndodhet ne Fushe Kosove. Rruga Presheva me saktsisht afer tregut te vjeter te qytetit. Hapsira 300 metra katror objekti pjeserisht i ndertuar,kopshti ka 15 ari truall,si dhe 8 ari parking. Qmimi sipas marveshjes

 Fushë Kosovë     Fushë Kosovë 12000

Dërgo E-mail

 Brilant idrizi