Gypa per ujitje

Numri i shpalljes: 28407 | Postuar në: 28.06.2016, 22:25
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 50 €

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Aksesorë, Pajisje të duhura për shtëpi / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes gypa per ujitje fi 50 ja mta ardhura nga zvicrra jan kualitet shum te mira

 Pejë     Pejë 30000

Dërgo E-mail

 Burim