ora Seiko

Numri i shpalljes: 28382 | Postuar në: 27.06.2016, 13:40
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 55 € i diskutueshëm

Kategoria Orë, Stoli, Bizhuteri / Vëdhka

Lloji i shpalljes: Shitet


Ore origjinale Seiko, jashtezakonisht e mir dhe e pershtatshme, me Chronograph, date, vjen me garancion. URGJENT!!!

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Leart