Foli per dobsimin e trupit tuaj

Numri i shpalljes: 2838 | Postuar në: 01.09.2014, 11:29
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Bukuria, Shëndeti, shtesa dhe pajisje / Kujdes për trup

Lloji i shpalljes: Shitet


Foli për dobësimin (shkrirjen e masës dhjamore).....

Folia mundë ta përdorni gjatë punës, ushtrimeve etj
Folia mundë të përdoret për dobësimin e kofëshëve, këmbeve, belit dhe pjesëve tjera.....
Për më shum informata mund të kontaktoni në.....


049 262 252....

045 601 919....

 Prishtinë

 Armend