Karroca

Numri i shpalljes: 28258 | Postuar në: 20.06.2016, 11:33
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 100 € i diskutueshëm

Kategoria Produktet për fëmijë, Bebe / Pajisje për bebe / Karoca fëmijësh

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet karroca 100€, eshte bler para tre muajve 180€
Karroca kthehet ne dy anët, shtrihet dhe behet karrike, e ka pjesen e shiut, qanten e bebit, shtrojen per me nderru beben.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Mensur