Shitet fustani

Numri i shpalljes: 28256 | Postuar në: 20.06.2016, 10:07
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Fustane

Madhësi: 110

Ngjyra: e kuqe

Çmimi: 70 € i diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për vajza

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes fustanin me cmim 70 € nr.38 vetem nje here i veshur

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Arbresha