Fustan i zi

Numri i shpalljes: 28224 | Postuar në: 18.06.2016, 15:26
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Fustane

Madhësi: 42

Ngjyra: e zezë

Çmimi: 80 €

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për femra

Lloji i shpalljes: Shitet


Ky eshte nje fustan i zi per raste te veqanta per gra eshte me shpin te qel

 Mitrovicë     Mitrovicë 40000

Dërgo E-mail

 Venera