Ora

Numri i shpalljes: 28195 | Postuar në: 16.06.2016, 11:22
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 80 €

Kategoria Produktet për fëmijë, Bebe / Kopështe

Lloji i shpalljes: Shitet


Ora ofron përkujdesje për fëmijë prej klasës së parë deri në të katërtën. Qëllimi ynë është që fëmijët tuaj të ken përkujdesje gjatë ditës, të jenë cdo here të përgaditur për detyrat e shtëpisë, të kenë dikë që ti dërgoj dhe ti marr nga shkolla cdo here, e mbi të gjitha të ushqehen dhe rritën shëndetshëm.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Ora