kabell per mikrofon

Numri i shpalljes: 28135 | Postuar në: 12.06.2016, 19:09
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Pajisje për instrumente muzikore / Mikrofona

Lloji i shpalljes: Blihet/Kërkon


kablla osht me 7 bira nuk osht e thjesht

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 mixet