shtepia ne shitje

Numri i shpalljes: 28118 | Postuar në: 12.06.2016, 00:14
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 25.000 €

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Aksesorë, Pajisje të duhura për shtëpi / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet shtepia ne Lipjan ne fillim te rruges se Konjuhit.. Shtepia eshte skaj rruge..
kontekti 045-400-257

 Lipjan     Lipjan

Dërgo E-mail

 rusta