Jogurti shërues i Kefirit

Numri i shpalljes: 2781 | Postuar në: 21.08.2014, 20:38
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 25 € i pa diskutueshëm

Kategoria Bukuria, Shëndeti, shtesa dhe pajisje / Kujdes për trup

Lloji i shpalljes: Shitet


Shesim Kërpudhat për nxënien e Jogurtit të Kefirit.

A keni problem me nivel të lartë të kolesterolit?
A keni problem me nivel të lartë të sheqerit në gjak?
A keni problem me gjumë të natës?
A keni problem me tretje të ushqimit?
A keni problem me nivel të lartë të shtypjes së gjakut?
A keni problem me mbipeshë?

Jogurti i prodhuar me ndihmën e Kërpudhave të Kefirit ju ndihmojnë me të gjitha këto çrregullime, madje në shumë vende përmendet edhe ajo se i lufton qelizat e kancerit duke i reduktuar ato. Ky lloj i jogurtit preferohet edhe për njerëzit plotësisht të shëndoshë, që të parandaloni sëmundjet dhe çrregullimet e mësipërme.

Përgatitet shumë lehtë dhe ju duhet shumë pak kohë, 5 deri në 10 minuta në ditë dhe do të gëzoni një shëndet të mirë. Hipokrati ka thënë se “Çdo sëmundje fillon nga zorrët”.
Bashkë me kërpudhat do të merrni edhe udhëzuesin e përgatitjes së jogurtit të Kefirit.
Për informata më detale, ju lutem lajmërohuni në telefonin: 049847457

 Prishtinë

Dërgo E-mail

 Ylberi