OFERTË PROMOCIONALE

Numri i shpalljes: 2776 | Postuar në: 21.08.2014, 01:07
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 25 € i pa diskutueshëm

Kategoria Bukuria, Shëndeti, shtesa dhe pajisje / Masazh dhe Sauna

Lloji i shpalljes: Shitet


Luxury Massage Center gjate muajit gusht sjell super oferta. Cdo te shtune, per dy persona qe bashkarisht caktojne termin per masazhe zbritje prej mbi 15%. 50 euro / masazhe 1 oreshe per dy persona.

Rezervoni kohen.. Oferta vlen vetem te shtuneve te muajit Gusht.

Kontakt: +37745430043

Ju mirepresim :))

 Prishtinë

Dërgo E-mail

 Luxury Massage