Shtrat per femij

Numri i shpalljes: 27046 | Postuar në: 08.06.2016, 14:18
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 130 € i diskutueshëm

Kategoria Produktet për fëmijë, Bebe / Pajisje për bebe / Krevate fëmijësh

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet shtrati per femij ne gjendje tmir iperdorur nje vit ka 4 fjoki per veshmbathje te femijes eshte luhates me mundsi ndalje jogi tri dhe iteri dru

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Buli