Ab rocket

Numri i shpalljes: 27032 | Postuar në: 07.06.2016, 22:38
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 45 € i diskutueshëm

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Fitnes, Stërvitje / Aparate, Pajisje / Abdomen për muskujt e stomakut

Lloji i shpalljes: Shitet


Eshte paisje e perdorur shume pak

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Arieta