Shes maksikoze, rreth dhe gjepin per femij

Numri i shpalljes: 26924 | Postuar në: 31.05.2016, 22:39
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 50 €

Kategoria Produktet për fëmijë, Bebe / Pajisje për bebe / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes maksikozen per femij e firmes chipolino po ashtu rrethin per femij si dhe gjepin per vendosjen e bebes po ashtu e firmes chipolino te gjitha jan shum te rujtne gjepi i pa perdorur asnjeher qmimi i volitshem

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Ajan