Kokat e timonit

Numri i shpalljes: 26906 | Postuar në: 28.10.2018, 22:21
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Aixam

Modeli: 571

Viti: 1980

Karburanti:: Benzinë

Kilometra:: 0

Transmetuesi: Manuale

Regjistrimi: i Kosovës

Çmimi: Me marrveshje i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Vetura

Lloji i shpalljes: Shitet


Riparojm kokat e timonit me pervoje shumvjeqare nga Zvicra si ne servisim dhe ne pjese.Me garancion deri 1 vit.Per me shume informata na kontaktoni ne telefon.

 Prizren     Prizren 20000

 Sabit >(Ndërmarrje)