sHITET VETURA E ARDHUR BGA zVICRRA

Numri i shpalljes: 26867 | Postuar në: 27.05.2016, 19:40
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Lancia

Modeli: Thesis

Viti: 2005

Karburanti:: Benzinë

Kilometra:: 15000

Transmetuesi: Automatike

Karoseria: Limuzinë

Ngjyra: e zezë

Regjistrimi: i huaj

Çmimi: 10.500 €

Kategoria Mjete motorike / Vetura

Lloji i shpalljes: Shitet


LANCIA THESIS
VITI 2005
KM 160.000
3.2 KUBIK, BENZIN, AUTOMAT PLUS ME DOR
TEMPOMAT, KLIMA AUTOMAT ME NAVIGACION TE MADH, ME CD - 6 COPA MENIHER.
TELEFON PLUS NATEL LIDHJE
ULSJA E SHOFERIT ME RREGULLOHET AUTOMAT VET.
ME KERRIN KOMUNIKON VET SILEN CD E DON DHE SILEN KANG.
TE GJITHA DEFEKTET I LAJMRON. ESHT I QLAJMRUAR NGA ZVICRRA

 Dragash     Bellobradë

Dërgo E-mail

 mERGIM