Shes motor per fëmijë

Numri i shpalljes: 26854 | Postuar në: 26.05.2016, 22:41
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 80 € i diskutueshëm

Kategoria Produktet për fëmijë, Bebe / Lodra dhe lojra

Lloji i shpalljes: Shitet


Shesim motor per femije me mbushes elektrik 6V në gjendje shume te mire. Motori levize vetem duke shtypur nje pedale me kembe.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Gj.B