Canon 5D Mark III

Numri i shpalljes: 26849 | Postuar në: 26.05.2016, 15:50
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Rezolucioni: Mbi 10,1 Megapixel

Marka: Canon

Çmimi: 750 €

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Fotoaparate dixhitale

Lloji i shpalljes: Shitet


Produkti është markë të re origjinale dhe vjen me pajisje të plotë garanci 1 vit ndërkombëtare

Skype: Isaiah.Anthony01

 Dragash     Bellobradë

Dërgo E-mail

 Isaiah Anthony