krevet per femije

Numri i shpalljes: 26843 | Postuar në: 25.05.2016, 23:46
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje i pa diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma fëmijësh / Krevate

Lloji i shpalljes: Shitet


Shesim krevet për fëmijë me formë auto.
Krevetët janë kreativ dhe tërheqës për fëmijë.
Gjindemi në gjilan .më saktësisht km i 4_tërt gjilan ferizaj
Tel viber +37744479767

 Gjilan     Gjilan 60000

Dërgo E-mail

 enver