Ftesa Dasme ZARFI

Numri i shpalljes: 26806 | Postuar në: 24.05.2016, 09:43
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 30 €

Kategoria Evenimete, Festa, Ekspozita, Tendera / Party - Festa - Ahengje

Lloji i shpalljes: Shitet


Ftesa Dasme ZARFI - kemi mbi 300 lloje të ndryshme Ftesa për Dasma, Ftesa për Fejesa dhe Ftesa për Syneti.
Shërbejmë në gjithë Kosovën

Ftesat e porositura dergohen edhe përmes Postës në gjithë Kosovën

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Ftesa Dasme ZARFI >(Ndërmarrje)