Ipet me qera

Numri i shpalljes: 26778 | Postuar në: 21.05.2016, 21:16
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 400 € i diskutueshëm

Kategoria Dyqane, Tregti / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Autolarja ne peje mbi 220 metra katror 5 metra e lart gjindet ne rrethin per mal te zi dhe mitrovic jan te gjitha paisjet per auto larje te gjithat ne gjendje te mir parking sa dush ndriqim uj kamera kanalin per servisim te makinave qmimi i volitshem

 Pejë     Pejë 30010

 Trimi