zeki bilardo 8

Numri i shpalljes: 26736 | Postuar në: 20.05.2016, 13:56
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1.350 € i diskutueshëm

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


shes zeki bilardo madhsija8 siq shifet ne foto qmimi 1350 kush emer mrena ksaj jave eka 1200 tfundit

 Prishtinë     Prishtinë 10100

Dërgo E-mail

 vetlla