Karoce femijesh/komplet me pjeset shtese

Numri i shpalljes: 26729 | Postuar në: 19.05.2016, 17:07
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 100 €

Kategoria Produktet për fëmijë, Bebe / Pajisje për bebe / Karoca fëmijësh

Lloji i shpalljes: Shitet


Karoca eshte Cipolino dhe e blere me cmimin 190€
Eshte ne gjendje pothuajse te re sepse eshte perdorur vetem 4 muaj. Ka pjeset shtese si: korpen per nenen dhe paisjen kunder te ftohtit. Kesaj karoce ja bashkangjes edhe korpen/mbajtesen e bebes e cila eshte poashtu e perdorur shume pak/ne gjendje shume te mire. Te gjitha keto i shes komplet.

 Gjakovë     Gjakovë 50000

 Anonim