Hulaja moderne me ngjyra dhe forma të ndryshme

Numri i shpalljes: 26704 | Postuar në: 01.06.2017, 18:48
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje i diskutueshëm

Kategoria Koha e lirë, Hobi, Kafshë / Lojra argëtuese dhe Lodra / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Punojmë të gjitha llojet e hulajave për femije dhe për të rritur, me ngjyra të ndryshme dhe forma shumë të mira, e gjitha sipas deshires tuaj.

Porosit tani " Zgjedh formen, ngjyren dhe materialin", Online.

Ju mirepresim

 Lipjan     Magurë

Dërgo E-mail

 Faton