Instalim i Energjis Elektrike

Numri i shpalljes: 2645 | Postuar në: 02.08.2014, 13:01
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje i diskutueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Ndërtimi, Rinovim / Instalim elektrik

Lloji i shpalljes: Shitet


Bëjm instalimin dhe riparimin e energjis elektrike neper shtepi,banesa,objekte,restorante e shum tjera kam pervoj 30 vjeqare pra t'gjitha punt qe kan tbëjn me energji elektrike rregulloj dhe i riparoj me garancion nr kontaktus 044 377 876 dhe 107 858 na kontaktoni sdo të zhgënjehni qmim shum i volitshëm.

 Prishtinë

Dërgo E-mail

 Agim Krasniqi