Penobeton (Beton i Lehtesuar)

Numri i shpalljes: 260 | Postuar në: 14.11.2012, 20:15
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Ofrojme sherbimin tone per shtrim dyshemeshe me Penobeton (Beton i Lehtesuar) per shtepi, pallate, magazina dhe qdo dhoj ambjenti dhe madhesi, ne qdo vend te Shqiperise.
Penobetoni eshte beton i lehtesuar deri ne 75% nga ai normali qe eshte ideale per pallate apo shtepi shum kateshe qe nuk duan te shtojne peshen, gjithashtu penobetoni eshte shum i pershtatshem per nje Izolim Termik, shum rrezistues ndaj zjarrit, izolim akquistik, duke perdorur penobeton arrini deri ne 50% kursim materiali gjithashtu penobetoni eshte shum rrezistent dhe ka nje jetegjatesi me shum se 100 vjeqare.

Cel. : 0683671629

 Prishtinë

 Maw Agency