Bar per sherim

Numri i shpalljes: 2586 | Postuar në: 10.07.2014, 19:22
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Ushqim, Pije, Gatim / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


I njoftojme te gjithe ata te cilet kane nevoje, se pergadisim baré(ILAQ) per dhimbjet ne lukth, ithatin ne lukth dhe zorren e trash dhe hemoroideve.
Per me shume info.>>>>> tel. 044/277-940

 Prishtinë

Dërgo E-mail

 Rexhep