Tituli

Numri i shpalljes: 25567 | Postuar në: 09.05.2016, 06:03
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Kostume sportive/ trajnimi

Madhësi: 42

Ngjyra: e gjelbër

Çmimi: 50 €

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për meshkuj

Lloji i shpalljes: Shitet


Patikat jan nga gjermania jan original jan pa perdor ska asnje grrith kerkun

 Gjilan     Gjilan 60030

Dërgo E-mail

 Besart