Germany GEOX original numer 44

Numri i shpalljes: 25554 | Postuar në: 08.05.2016, 09:50
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Të tjera

Madhësi: 44

Ngjyra: Të tjera

Çmimi: 30 €

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për meshkuj

Lloji i shpalljes: Shitet


GEOX original nga Gjermanija per ma shum tel 044246276 viber + 38649436669 WhatsApp kontakt prej 9 : 00 deri 22 : 30

 Gjakovë     Gjakovë 50000

 Sajmir