fustan

Numri i shpalljes: 25542 | Postuar në: 07.05.2016, 19:43
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 30 €

Kategoria Orë, Stoli, Bizhuteri / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


shes fustan elegant me çmim shum të volitshem dhe nuk është i perdorur

 Prishtinë     Prishtinë 10040

Dërgo E-mail

 Avni Fazliu