mjeshter i ujit dhe i rrymes

Numri i shpalljes: 2523 | Postuar në: 24.06.2014, 17:33
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


jam mjeshter i ujit pereliminimin e te gjitha problemev qe kan te bejn me muj po ashtu bejm hapjen e gypave te banjove kushinave etje gjith ashtu jam mjeshter i instalimeve te rrymes qoft banesore apo shtepijake montojm bojlera llustera shtikera e shumsende tejra

 Prishtinë

Dërgo E-mail

 muhamet