More Radio

Numri i shpalljes: 2491 | Postuar në: 17.06.2014, 17:44
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje i pa diskutueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


More Radio ka filluar transmetimet ne janar te vitit 2014 .
Nje stacion i ri per Qarkun e Shkodres, Lezhes, Krujes dhe me gjere . Ky stacion synon argetimin e degjuesit duke ju ofruar muziken me te mire , hitet Shqipetare edhe te huaja te momentit edhe nder vite .
Gjithashtu emisjonet e krijuara nga stafi i More Radio i japin degjuesit mundesine e zbavitjes dhe informimit ne cdo ore te dites .
More Radio eshte nje proces i vazhdueshem rritje dhe ndryshimi .
More Radio mund te ndiqet OnAir ne frekuencen 103.2 Mhz Ne rrethin e Shkodres, Lezhe, Krujes e me gjere, gjithashtu edhe OnLine ne Web Page http: Per Rreklama Kontaktoni ne Tel : 00355696020050 ose 0035569 82 65 600

 Prishtinë

Dërgo E-mail

 MawAgency