Vera 2014-Oferte

Numri i shpalljes: 2452 | Postuar në: 09.06.2014, 17:02
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Hotele

Lloji i shpalljes: Shitet


Oferte promovuese

New York Grand Hotel- Perroi i Agait,Golem,Durrres.
Per bashkatdhetaret ofrojme:pansion te plote me fjetje 20euro per person(per femije deri ne 10 vjet-15euro per person).
Gjysmepansion me fjetje 15euro per person (per femije deri ne 10 vjet-12euro per person).
Per cifte 25euro per person pansion i plote me fjetje.
Gjysmepansioni per cifte 20euro.
Ju mirepresim me staf nga Kosova dhe kuzhine kosovare.

arbnora.hyseni@hotmail.com
Facebook: New York Grand Hotel
+37744650000
+37745668706
+35568478000

www.newyorkgrandhotel.com

 Prishtinë

Dërgo E-mail

 Nora >(Ndërmarrje)