MJALTë PëR DOBëSIM

Numri i shpalljes: 24512 | Postuar në: 05.05.2016, 16:15
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 15 € i diskutueshëm

Kategoria Bukuria, Shëndeti, shtesa dhe pajisje / Dobësim dhe Ushqim

Lloji i shpalljes: Shitet


Mjalt për dobesim.
Dobëson me shpejtësi
5 ditë 1kg. 10 ditë 2kg, 20 ditë 4kg.
Ndihmon në djegie të yndyrave
Ndihmon për largim celuliti nga lëkura
Mban organizmin e ngopur
Pastron rrugër urinare
Rregullon punën e veshkave
Stabilizon tensionin e gjakut
Bën largimin e gazrave nga zorrët
Eliminon Hemoroidet
PëRBëRJA:
1-Sena Meki
2-kopër
3-kamomil
4-anison
5-rozmarin
6-gjethe shqopë
7-hithra
8-gjethe mate
9-trëndafil i egër.
Metoda e përdorimit :
Mëngjes dhe darkë nga një lugë e mesme te tretet me 150ml ujë të ngrohtë. dhe të pihet 15 minuta para ushqimit.
Vërejtëje: Nuk rekomandohet për gra shtatzëna dhe gjithënset dhe të sëmurit me Kolit ( Sëmundje e zorrëve).
për më shum vizitona në fb Dyqani Islam Davudi

 Vushtrri     Vushtrri

Dërgo E-mail

 Davud Krasniqi