Karcher hd 800 sl

Numri i shpalljes: 24503 | Postuar në: 05.05.2016, 01:35
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 130 €

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje për Autoservise dhe Lavazhe

Lloji i shpalljes: Shitet


Karcher hd 800 sl vetem motorrin e djegt e ka çmimi badihava shumm osht e rujtne

 Mitrovicë     Mitrovicë 40000

 Vali