Shitet gollf 2

Numri i shpalljes: 24436 | Postuar në: 30.04.2016, 20:53
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: VW Volkswagen

Modeli: Golf

Viti: 1984

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 0

Transmetuesi: Manuale

Karoseria: Makinë Qyteti

Regjistrimi: i Kosovës

Çmimi: 1.100 €

Kategoria Mjete motorike / Vetura

Lloji i shpalljes: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Shitet gollf 2 1.6 dizel ka regjistrim 10 muaj dhe osht ne gjendje shum te mir

 Kastriot     Kastriot

Dërgo E-mail

 Ylber