Kerkojme Call Agent per UMFRAGE

Numri i shpalljes: 24360 | Postuar në: 25.04.2016, 14:21
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Marketing, Reklamë, PR

Gjinia : Jo e rëndësishme

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Gjermanisht

Aftësi kompjuterike : Mjaftueshëm

Çmimi: 500 €

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i shpalljes: Shitet


DYNAMIC COOPERATION EXPLORE AGENCY

Per produktin: UMFRAGE

Shpalle konkurs pune:

Pozita: CALL AGENT

KUALIFIKIMET DHE KUSHTET E PUNËS:

1. Agjenti duhet te njohe mire Gjuhën Gjermane.
2. Orari i punes e Hene - e Premte 09:00 - 17:00 (1 ore e 30 minuta pause) e Shtune gjysme orari.
3. Kontrate pune sipas ligjeve ne fuqi.
4. Trajnim për agjentët pa përvoje, mundesi ngritje ne pozite.
5. Page fikse + Provizion + Bonuse ditore, javore dhe mujore.
6. Perparesi kane agjentet me pervoje pune.

Të interesuarit te lajmerohen ne zyret e DCE Agency (ne Lagjen Dardania afer agjensioneve Shpejtimi dhe Bici Com) ose te kontaktojne permes numrave te telefonit: 045 529 514 & Viber: +386 49 602 101.


Deine Erfolg ist unser Ziel!

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Tmava