Ushtrimore

Numri i shpalljes: 24359 | Postuar në: 25.04.2016, 12:31
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 30 €

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Fitnes, Stërvitje / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes ushtrimoren e posa ardhur nga italia

 Prizren     Prizren 20000

Dërgo E-mail

 Avni