Qeramik Montues Beka-Group

Numri i shpalljes: 24313 | Postuar në: 22.04.2016, 21:29
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 5 €

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Ndërtimi, Rinovim / Mjeshtër për pllaka

Lloji i shpalljes: Shitet


Bejm montimin e pllakave te qeramikes,granitit,mermerit si dhe instalimin e ujit.Kemi nje provoj profosionale mbi 15 vjet...
-Kryejm keto sherbime:
-Banjo
-Shkall
-Dysheme
-Terasa
-Izolime te ftofshme

 Pejë     Pejë 30000

 Beka-Group >(Ndërmarrje)