Shiten altoparlantat (Boksat)ne gjendje te rregullt

Numri i shpalljes: 24301 | Postuar në: 12.03.2017, 09:24
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 99 €

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Pajisje për instrumente muzikore / Zmadhuesë, Përforcues zëri

Lloji i shpalljes: Shitet


Altoparlantat ose boksat apo zeruesit jane shume kualitet jane te ardhur prej gjermanis i shes me garancion ne gjendje shume te mire
shiten apo ndrrohen
te interesuarit te kontaktojne ne tel
049 405 343
faleminderit

 Mitrovicë     Mitrovicë 40000

Dërgo E-mail

 xxx