Pllastesha

Numri i shpalljes: 24300 | Postuar në: 22.04.2016, 08:31
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 50 €

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Lojëra Konsole / Sony PS Playstation

Lloji i shpalljes: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Pllastesha eshte ne rregull dorzat i ka ket eshte ne rregull

 Kaçanik     Kaçanik

Dërgo E-mail

 Fisnik qupi