mushka

Numri i shpalljes: 24291 | Postuar në: 21.04.2016, 20:49
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1.000 €

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Bujqësi dhe Kafshët e farmës

Lloji i shpalljes: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Shum te mir mushka shkon ne samar dhe ne kerr

 Kaçanik     Kaçanik

Dërgo E-mail

 ilmi bela