Rent a car nikqi rent me vetura te sigurta per rrug.

Numri i shpalljes: 24278 | Postuar në: 21.04.2016, 09:17
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 25 €

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Rent a car – agjensi

Lloji i shpalljes: Shitet


Veturat te sapo ardhura nga jasht ne gjendje perfekte.ofrojm edhe marrjen nga ajroporti i prishtines dhe kthyrjen ne ajroport.ju mirpresim gjindemi ne rrugen per loxh afer shala petrol.

 Pejë     Pejë 30000

 Nikqi Rent. >(Ndërmarrje)