Lokal ne Breg te Diellit

Numri i shpalljes: 24267 | Postuar në: 20.04.2016, 15:33
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 65.000 € i diskutueshëm

Kategoria Dyqane, Tregti / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet lokali afer shkolles Ismail Qemali - mbrapa ambulantes. Lokali ka nje siperfaqe prej 37 m2. Para vitit 1999 ka funksionuar si minimarket. Siperfaqja ka qene e ndare ne dy dhoma dhe nje banjo. Ndersa tash siperfaqja eshte e ndare ne nje dhome dhe nje banjo. Gje qe mund te ndryshohet shume thjesht perseri. Lokali eshte i pajisur me uje, rryme, telefon, dhe nxemje qendrore, pra mund te perdoret si ordinance apo banes.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Atdhe