Lokal afarist afer shkolles fillore "Ismail Qemali"

Numri i shpalljes: 24252 | Postuar në: 19.04.2016, 19:55
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 65.000 € i diskutueshëm

Kategoria Dyqane, Tregti / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet lokali afer shkolles I.Qemali mbrapa ambulates ne Koder te Diellit ne Prishtine. Lokali ka nje siperfaqe prej 37m2. Para vitit 1999 eshte perdorur si minimarket nen emerin AGU dhe siperfaqja ka qene e ndarja ne dy dhoma dhe nje Banjo, ndersa tash perdoret per riparim te mobileve dhe siperfaqja eshte e ndare ne nje dhome dhe banjon. Gje qe perseri mund te ndryshohet. Lokali eshte i pajisur me uje, rryme, nxemje qendrore qe e mundeson te perdoret edhe per banim.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Atdhe