ilaq natyral per diabet

Numri i shpalljes: 24216 | Postuar në: 18.04.2016, 11:21
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 20 €

Kategoria Bukuria, Shëndeti, shtesa dhe pajisje / Medicinë alterantive

Lloji i shpalljes: Shitet


ilaq natyral per smundjen e diabetit me efekte te shpejta sheruse,zvoglon sheqerin negjak brenda 40dite ////gjinem ne Suharek

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 BLERIM