ilaq natyral per diabet

Numri i shpalljes: 24194 | Postuar në: 16.04.2016, 23:31
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 20 €

Kategoria Bukuria, Shëndeti, shtesa dhe pajisje / Medicinë alterantive

Lloji i shpalljes: Shitet


ilaq natyral per smundje te diabetit me efekte te shpejt sherus ne zvoglimin e sheqerit ne gjak,,,gjindem ne Suharek.

 Ferizaj     Ferizaj 70000

Dërgo E-mail

 BLERIM