SHES ZOGJ TE PULAVE TONA

Numri i shpalljes: 24179 | Postuar në: 16.04.2016, 17:47
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1 € i diskutueshëm

Kategoria Koha e lirë, Hobi, Kafshë / Kafshë / Shpendë

Lloji i shpalljes: Shitet


SHES ZOGJ TE PULAVE TONA

Te gjithe ju te interesuar per pula votore ,ofrojme zogje te races LEGHORN dhe ta pulave tona te fshatit.
Zogjet Leghorj jane 21 ditesh dhe cmimi per zoge eshte 1.3 euro ,ndrsa zogjet e pulave te fshatit i kane 8 dite dhe nje zog kushton 1 euro.
Te interesuarit per sasi te medha ka diskutim per cmim.Ju mireprese per cdo hollesi mund te kontaktoni ne tel 049752600 dhe viber +38649752600

https://www.facebook.com/mehmet.trakaniqi/videos/784600568341149/

 Pejë     Pejë 30000

Dërgo E-mail

 meti