jep lokalin me qera ne lagjen emshir

Numri i shpalljes: 24169 | Postuar në: 16.04.2016, 07:59
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 100

Kati: 0

Ngrohja: Te tjera

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Dyqane

Lloji i shpalljes: Me qira


jep lokalin me qera ne lagjen emshir banesa te nartelit 100metra ndertim i ri si depo sepse ka sigurim 24 or dhe kamera me cmim shum te volitshum

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Rrahim